Genshi Labs Oxymetholone 50
- Brand: Genshi Labs
- Product Code: OGL-50
- Availability: In Stock
Price:
$85
$104
| Info | |
| Package | 100 tabs, 50mg/tab |
| Manufacturer | Genshi Labs |
| Raw Material | Oxymetholone |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100
$111
Dragon Pharma GLOW
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 40mg |
$159
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
FR
EN
