Para Pharma Ipamorelin 5mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Ipamorelin-5mg
- Availability: In Stock
Price:
$34
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | ipamorelin |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma TriTren 150
| Package | 10 mL vial (150 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolones Blend |
$101
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
FR
EN
