Dragon Pharma L-Carnitine 500
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Dragon-Pharma-L-Carnitine-500
- Availability: In Stock
Price:
$70
Dragon Pharma L-Carnitine 500
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
Customers who bought this product also bought:
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117
$130
Dragon Pharma Adipotide
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Adipotide |
$73
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
$72
$80
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85
$94
FR
EN
