Dragon Pharma Hexarelin 5mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Hexarelin 5mg
- Availability: In Stock
Price:
$62
Dragon Pharma Hexarelin 5mg
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Examorelin |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140
$155
Dragon Pharma KLOW 80mg
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | KPV 10 mg ,BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 50mg |
$159
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
FR
EN
